Aranżacja kuchni

Zobacz wnętrze wspaniałej posiadłości Lady Gagi w Malibu za 22,5 miliona dolarów

Ewelina Krajewska

Lady Gaga kupiła swoją luksusową posiadłość przy plaży w Malibu w Kalifornii w 2014 roku za 22,5 miliona dolarów, według Realtor.com. Została ona przedstawiona w dokumencie Netflix o życiu piosenkarki, Gaga: Five Foot Two, i był miejscem spotkania Gagi i Bradleya Coopera, kiedy zaoferował jej rolę głównej damy w nadchodzącej iteracji A Star Is Born, ujawnia niedawny felieton Vogue. "To jest moje sanktuarium... moja oaza spokoju. Nazywam ją moim 'cygańskim pałacem'", mówi Gaga w wywiadzie.

Przepastna posiadłość zajmuje 10 270 stóp kwadratowych na prawie sześcioakrowej działce naprzeciwko plaży Zuma. Może pochwalić się pięcioma sypialniami, siedmioma łazienkami i oszałamiającym widokiem na Ocean Spokojny. Otwarty plan podłogi tworzy rozległe salony i jadalnie na dole, podczas gdy odsłonięte drewniane belki nadają przestrzeni nowoczesny rustykalny klimat. Na górze znajduje się piękny apartament główny z prywatnym tarasem. Nieruchomość posiada również piwnicę na wino, kino domowe, mokry bar i kręgielnię z lat 60-tych na dolnym poziomie nieruchomości.

Na zewnątrz znajdują się stajnie dla koni i domek dla gości, ale prawdziwym luksusem jest widok na ocean z basenu ze słoną wodą, boisko do gry w bocce i jadalnie na świeżym powietrzu. Z jednej strony góry, a z drugiej wybrzeże Pacyfiku - to trzeba zobaczyć, żeby uwierzyć. Zajrzyj do luksusowego domu gwiazdy poniżej.

Wystrój i trendy

Zobacz