Aranżacja kuchni

Bezdotykowy kran Zip

Ewelina Krajewska

Po przełomowej premierze w ubiegłym miesiącu ponad 1200 firm, w tym niektóre z największych biur korporacyjnych, hoteli, szpitali i placówek opieki w Australii, Nowej Zelandii i Wielkiej Brytanii, zgłosiło zainteresowanie bezdotykową falą dotykową Zip Water HydroTap. Spośród tych 1200 firm, setki zamówień zostały już zabezpieczone na najnowszy produkt firmy, którego pierwsza instalacja ma nastąpić w grudniu.

Na początku tego roku firma Zip Water wymyśliła HydroTap Touch Free Wave, aby sprostać zmieniającemu się globalnemu zapotrzebowaniu klientów, spowodowanemu pandemią COVID-19. Innowacyjny produkt jest bezdotykową wersją charakterystycznego HydroTapu, wykorzystującą opatentowaną technologię czujników do wydawania błyskawicznie przefiltrowanej, wrzącej, schłodzonej i gazowanej wody z jednego systemu bezdotykowo.

W sytuacji, gdy bezdotykowe miejsca pracy z zabezpieczeniem COVID mają stać się normą na całym świecie, Zip Water wcześnie rozpoznał ten rosnący trend, aby szybko dostarczyć swoje rozwiązanie na rynek. Dyrektor ds. marketingu i strategii Zip Water, Mike Abbott, powiedział, że zainteresowanie po wprowadzeniu HydroTap Touch-Free Wave przekroczyło oczekiwania.

kran

"W kwietniu zaczęliśmy otrzymywać zapytania od niektórych naszych obecnych klientów domowych z pytaniem, czy oferujemy bezdotykową wersję naszego HydroTapu. Kiedy otrzymaliśmy zapytania od naszych dwóch kluczowych krajowych specjalistów w Nowej Południowej Walii i Queensland, którzy powiedzieli, że wiele australijskich miejsc pracy zwraca się do nich z prośbą o rozwiązania bezdotykowe, wiedzieliśmy, że musimy szybko wprowadzić coś na rynek. W odpowiedzi na to wymyśliliśmy, zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy HydroTap Touch-Free Wave.

"HydroTap Touch-Free Wave zostanie wprowadzony na inne rynki międzynarodowe w 2021 roku i spodziewamy się znaczącego globalnego popytu na ten produkt" - powiedział Abbott.

Zip Water produkuje HydroTap Touch-Free Wave w swojej fabryce zlokalizowanej w Condell Park w zachodnim Sydney. Dzięki temu firma ma pełny osobisty nadzór nad każdym etapem procesu projektowania i wytwarzania produktu.

Zip Water's HydroTaps są powszechne w wielu miejscach pracy na całym świecie ze względu na wygodę, jaką zapewniają dzięki natychmiastowemu dostępowi do wrzącej, schłodzonej i gazowanej wody, a także ze względu na ich nowoczesny wygląd.

Poczytaj więcej na: http://lazienkowe-aranzacje.pl

Zobacz