Aranżacja kuchni

Zip Water prezentuje nowy HydroTap Classic Plus zasilany technologią G5

Ewelina Krajewska

Zip Water zaprezentował nowy design zestawu HydroTap Classic Plus, który doda stylu i wyrafinowania każdej kuchni. Nowy HydroTap Classic Plus został przeprojektowany z myślą o komforcie użytkownika i na pierwszy plan wysuwa się łatwość obsługi.

Nowy HydroTap Classic Plus nadal zapewnia wygodę błyskawicznego zagotowania, schłodzenia i gazowania wody za naciśnięciem jednego przycisku, zapewniając natychmiastowe nawodnienie i wygodę w każdej kuchni w miejscu pracy i domu mieszkalnym.

Zip Water wie, czego chcą klienci i stworzył nowe, bardziej intuicyjne funkcje. Nowy HydroTap Classic Plus posiada następujące cechy:

  • Bardziej intuicyjne uruchamianie wody gazowanej: Aktywacja przyciskiem na nowym antybakteryjnym panelu dotykowym oznacza, że każdy może teraz używać produktu bez instrukcji.
  • Bardziej intuicyjne sterowanie: Wprowadzenie funkcji ciągłego przepływu do napełniania butelek, a także ulepszony projekt czcionki zapobiegający przelewaniu.
  • Zwiększona higiena: Dodanie SteriTouch® na nowym antybakteryjnym panelu dotykowym zapewnia dodatkową warstwę bezpieczeństwa i ochrony poprzez zapobieganie rozwojowi bakterii.
  • Nowe, eleganckie wzornictwo: Nowy wygląd baterii jest dostępny w siedmiu ultranowoczesnych wykończeniach, w tym szczotkowanym chromie, matowej czerni i szczotkowanym różowym złocie.

 

Nowy HydroTap Classic Plus jest zasilany przez nowe centrum dowodzenia G5, inteligentną technologię następnej generacji opracowaną przez Zip Water. Nowe, inteligentniejsze centrum dowodzenia posiada przeprojektowany graficzny interfejs użytkownika (GUI) z bardziej rozpoznawalną ikonografią, która umożliwia łatwiejsze dostosowanie preferowanych ustawień, w tym ustawień energetycznych, takich jak timery włączania i wyłączania oraz tryb uśpienia.

Nowy HydroTap G5 posiada również SteriTouch® na kluczowych powierzchniach wody w systemie podstołowym, aby zapobiec rozwojowi bakterii oraz nowy wskaźnik poziomu CO2, który pokazuje, kiedy gaz CO2 jest na wyczerpaniu.

kran

Nowe centrum dowodzenia HydroTap G5 zasila nie tylko przeprojektowany HydroTap Classic Plus, ale teraz również wszystkie produkty z całej gamy HydroTap. Obejmuje to HydroTap Touch-Free Wave, bezdotykową, aktywowaną czujnikiem odpowiedź firmy na jej flagowy produkt, wprowadzony na rynek pod koniec ubiegłego roku.

Nowy HydroTap Classic Plus, zasilany technologią G5, jest dostępny do zamówienia w Australii i zostanie udostępniony na innych rynkach - w tym w Stanach Zjednoczonych, Chinach, Wielkiej Brytanii i Nowej Zelandii - w 2021 roku.

 

Zobacz