Stylowe wnętrza

Wybór stylistki: Najlepsze łazienkowe propozycje Nicky na kwiecień

Ewelina Krajewska

Wiosna jest w zasięgu ręki, a lato tuż za rogiem, więc zapewne spodziewasz się gamy delikatnych fioletów, subtelnych żółci i żywych różów. Cóż, ja zawsze jestem zwolenniczką niespodzianek, więc zaczynamy...

W tym miesiącu, w ramach Wyboru Stylisty, postanowiłam wybrać produkty, które doskonale pasują do monochromatycznego stylu! W tym sezonie królują odważne kolory i dramatyczne akcenty, ale nie zapominajmy, że piękno tkwi w prostocie. Monochromatyczna łazienka może mieć duże znaczenie, a jej klasyczny, elegancki wygląd nigdy się nie zestarzeje.

Z produktami inspirowanymi Art Deco, ten wybór zawiera niektóre z moich ulubionych tradycyjnych wyrobów ceramicznych, dostępnych tutaj, na VictoriaPlum.com.


Moja ulubiona wanna to...

Po pierwsze, przedstawię Ci piękną wannę wolnostojącą Austin od Mode Bathrooms. Ma ona niezwykle autentyczny kształt Art Deco, który z pewnością nie będzie nie na miejscu jako okazały element centralny Twojej łazienki. Ma dużą pojemność, która jest idealna do spędzania tych pięknych, długich, lekkich wiosennych wieczorów.


Moja ulubiona umywalka to...

Umywalka z pełnym postumentem Winchester firmy The Bath Co. charakteryzuje się najbardziej intrygującą sylwetką, która doskonale odwzorowuje epokę Art Deco. Zamiast jednego otworu na baterię, jak w większości nowoczesnych umywalek, ta posiada miejsce na dwie oddzielne baterie sztorcowe, co zapewnia autentyczne detale z epoki. Jest to fantastyczny produkt, który doskonale pasuje do wybranych w tym miesiącu produktów.


Moja ulubiona toaleta to...

Żadna monochromatyczna lub inspirowana stylem Art Deco łazienka nie byłaby kompletna bez odważnego, czarnego akcentu. Podstępnym, ale całkowicie akceptowalnym sposobem na dodanie go do wystroju jest wprowadzenie czarnej deski sedesowej. Toaleta Winchester Close Coupled firmy The Bath Co. jest wyposażona w malowaną na czarno drewnianą deskę, dzięki czemu idealnie nadaje się do tego celu. Ma taki sam kształt jak umywalka, więc będzie idealnie pasować do Twojego wystroju.


Mój ulubiony wieszak na ręczniki to...

Łącząc nowoczesną funkcjonalność z elegancją z epoki, czarny, tradycyjny podgrzewany wieszak na ręczniki Dulwich firmy The Bath Co. jest po prostu olśniewający. Czarne, emaliowane kolumny doskonale współgrają z naszą monochromatyczną paletą barw, otoczone chromowaną stalową ramą, która zapewnia mnóstwo miejsca na ciepłe ręczniki. Pamiętaj, że to jeszcze nie jest lato!


Moje ulubione lustro to...

Nieczęsto zdarza mi się być tak podekscytowaną, ale jestem bardzo podekscytowana, że mogę przedstawić Wam to NOWE lustro! Było ono w przygotowaniu już od jakiegoś czasu, więc jestem zachwycona, że mogę je Wam pokazać po raz pierwszy. To piękne, warstwowe lustro, zainspirowane oryginalnymi wzorami Art Deco z lat 20. ubiegłego wieku, jest idealnym dodatkiem do monochromatycznej łazienki. Wspaniały sposób, aby pokazać się i odzwierciedlić swój nowy styl.


Moje ulubione baterie to...

W tym miesiącu starannie wybrałam produkty, które moim zdaniem od razu można rozpoznać jako monochromatyczne lub w stylu Art Deco, a to z pewnością nie przeszkadza przy wyborze moich kranów. Wykonane z najwyższej jakości litego mosiądzu, baterie Beaumont firmy The Bath Co. wyposażone są w czarne uchwyty o skomplikowanym, sześciokątnym kształcie. Art Deco charakteryzuje się wykorzystaniem geometrycznych kształtów, co sprawia, że te baterie są idealnym wykończeniem Twojej umywalki.


Moje ulubione płytki to...

To jest najłatwiejsza część! W łazience w stylu Art Deco nie może zabraknąć płytek [metro]! Dzięki nim wracam myślami do czasów, gdy podróżowałam po Londynie i biegłam na ostatnie metro do domu. Pełne historii i iskry, są fantastycznym sposobem na dodanie nieco więcej tradycji do tego wyglądu. Wybrałam płytki British Ceramic Tile Metro w kolorze czarnym z klasyczną fazowaną krawędzią, które doskonale pasują do monochromatycznego wystroju.

[]


Spragniony więcej inspiracji w stylu Art Deco?

Art Deco to nieprzemijający styl, który wielu z nas nadal uwielbia odtwarzać w swoich domach. Na VictoriaPlum.com znajdziesz mnóstwo wspaniałych inspiracji, które pomogą Ci stworzyć łazienkę w stylu Art Deco. Kliknij na którykolwiek z poniższych linków, aby przenieść się do złotej ery w projektowaniu wnętrz:

  • Przewodnik po stylu łazienki Art Deco
  • Tablica nastrojów Art Deco - zawiera kilka różnych stylów Art Deco, które mogą Cię zainspirować.
  • Infografika Art Deco - zawierająca informacje o stylu.
  • Urządzanie łazienki w stylu Art Deco przy niskim budżecie - szybkie i łatwe sposoby na uzyskanie takiego wyglądu
  • Styl specjalny: Inspiracja stylem Art Deco - miejsca, do których warto się udać i rzeczy, które warto zobaczyć, aby poznać styl Art Deco w Wielkiej Brytanii

Zobacz