Stylowe wnętrza

Tapety do kuchni i łazienki? Już się tym zajmujemy

Ewelina Krajewska

W VictoriaPlum.com, jesteśmy dumni, że możemy teraz zaoferować Ci jeszcze szerszy wybór stylowych rozwiązań dla Twoich ścian i podłóg, dzięki wprowadzeniu naszej wspaniałej nowej kolekcji tapet do kuchni i łazienki.

Nawiązaliśmy współpracę z Graham & Brown, jedną z najbardziej doświadczonych i zaufanych brytyjskich marek tapet, aby dostarczyć wspaniały wachlarz różnych wzorów i tekstur dla Twojego domu. Chociaż wszystkie nasze tapety można myć, dzięki czemu nadają się do kuchni i łazienek, nie pozwól, aby to Cię ograniczało. Nasz asortyment tapet Graham & Brown jest bardzo wszechstronny i może być stosowany wszędzie, w tym w salonach, jadalniach, sypialniach, gabinetach i innych miejscach.


Technologia Paste-the-Wall

Większość dostarczanych przez nas tapet jest wyposażona w opracowaną przez firmę Graham & Brown technologię Paste-the-Wall. Zamiast rozkładać tapetę na niewygodnym stole do klejenia, a następnie pozwalać jej wsiąknąć w papier, możesz teraz po prostu przykleić tapetę na ścianę, przyciąć ją do odpowiedniego rozmiaru i powiesić. Papier jest łatwo odklejany, więc można go po prostu odrywać i ponownie przyklejać, aby uzyskać właściwe położenie i perfekcyjne wykończenie.

Udowodniono, że technologia Paste-the-Wall skraca czas potrzebny na tapetowanie całego pomieszczenia nawet o połowę, ale zapewnia tę samą mocną aplikację i profesjonalny wygląd.


5 najlepszych

Aby ułatwić Ci rozpoczęcie pracy, wybraliśmy 5 naszych ulubionych tapet z kolekcji Graham & Brown, wraz z kilkoma sugestiami, jak dobrać do nich dodatki:

1. Nowa tapeta w kolorze ceglastej szarości

Szary zdecydowanie nie musi być nudny, w rzeczywistości jest to jeden z najmodniejszych kolorów, jakie można zastosować w swoich wnętrzach. Dzięki tej tapecie w stylu faux slate możesz nadać ścianie fakturę i wygląd naturalnego kamienia, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów.

Chcesz zastosować ją w swojej łazience? Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na szarą łazienkę w poszukiwaniu dalszych inspiracji.

2. Fototapeta "Ścieżka natury - kacze jajo

Pozwól swojej kreatywnej wyobraźni rozwinąć skrzydła i wzbić się w powietrze dzięki tej wspaniałej tapecie z motywem w kolorze błękitu kaczych jaj. Dzięki oszałamiającemu nadrukowi w kwiaty i motyle, dlaczego nie połączyć jej z bardziej tradycyjnym wyposażeniem, aby uzyskać elegancki wygląd?

3. Czarno-biała tapeta Contour Pallade

Dzięki wspaniałemu wzorowi adamaszku na kremowym tle płytek, tapeta ta jest idealna do tworzenia wystroju w stylu vintage, szczególnie w łazienkach i kuchniach.

Masz ochotę na więcej tradycyjnych inspiracji? Przejdź się po naszej galerii tradycyjnych inspiracji.

4. Tapeta Loo Loo w kolorze błękitu kaczych jaj

Idealna do "najmniejszego pokoju", ta tapeta z kapryśnym motywem toalety może być używana z eklektyczną mieszanką mebli, aby stworzyć bardzo spersonalizowany wystrój. W połączeniu z bardziej tradycyjnymi elementami wyposażenia łazienki uzyskasz wygląd inspirowany dziedzictwem kulturowym.

5. Nautyczna szara tapeta

Jeśli czujesz się trochę "żeglarsko", dlaczego nie wysunąć się na prowadzenie i nie pokryć ścian tą wspaniałą szarą tapetą inspirowaną żeglugą. Upewnij się, że wystrój Twojego pokoju nie jest całkowicie morski, sprawdzając nasze wskazówki dotyczące stworzenia łazienki w stylu marynarskim.


Aby uzyskać więcej wspaniałych pomysłów na ściany, odwiedź już dziś naszą nową kolekcję tapet do łazienki i kuchni.

Zobacz