Aranżacja kuchni

Ślub naszej współzałożycielki Hillary Kerr w Palm Springs

Ewelina Krajewska

Co odróżnia piękny ślub od niezapomnianego? Kiedy Hillary Kerr, współzałożycielka firmy macierzystej MyDomaine, Clique Media Group, związała się z Jonathanem Leahy, kierownikiem muzycznym hitowego programu telewizyjnego Girls, ich wydarzenie miało wszelkie znamiona ślubu idealnego jak z obrazka. Kerr szła do ołtarza w koronkowej sukni Reem Acra, miejsce zaślubin było wypełnione pachnącymi kwiatami, a przyjęcie przy basenie w Palm Springs świeciło na fioletowo o zachodzie słońca. Ale to nie to sprawia, że ślub Kerr i Leahy'ego wyróżnia się spośród innych.

Zapytana o ten wielki dzień, Kerr wyjaśnia, że każdy aspekt, nieważne jak mały, ma swoją historię. Weźmy na przykład podstawki z dinozaurami, które wyróżniają się wśród klasycznego nakrycia stołu. "Są one nawiązaniem do słynnych dinozaurów z Cabazon, które mija się w drodze do Palm Springs, a także do żartu o tym, że T. rex jest moim zwierzęciem duchowym" - mówi.

Jest też patera pączków z Cofax, kawiarni w Zachodnim Hollywood, do której para chodziła, gdy zaczęli się spotykać, a także niestandardowy złoty znaczek ananasa na zaproszeniach, "ukłon w stronę faktu, że zaręczyliśmy się na Kauai" - zauważa Kerr.

W tym ślubie jest o wiele więcej niż tylko fotogeniczna stylizacja. Jest pełen osobistych żartów, wybuchów dziwactw i wspólnych wspomnień. Każdy szczegół ma swoją unikalną historię i tylko wtedy, gdy ją poznacie, zrozumiecie dlaczego ślub Hillary Kerr i Jonathana Leahy jest niezapomniany.

Spójrz na ich olśniewający ślub w Palm Springs i odkryj historię kryjącą się za każdym detalem.

Goście zebrali się w hotelu Colony Palms w Palm Springs i zastali miejsce zalane pachnącymi piwoniami i różami. "Holly Vesecky i niesamowity zespół z Hollyflora stworzyli bujne tło z białych peonii, róż ogrodowych, anemonów, róż Sahara, kamelii, zieleni kamelii i zieleni mirtów" - mówi Kerr.

Zauważa, że archiwizacja miejsca, w którym para wymieniała przysięgę była szczególnie sentymentalna: "Chcieliśmy białą brzozę, ponieważ jest to drzewo stanowe New Hampshire, gdzie Jonathan dorastał".

"Badając przyjęcia z lat '40 i '50, znaleźliśmy naszą główną inspirację w nieoczekiwanym miejscu: zaproszenie z 1953 roku od National Academy of Sciences National Research Council na wykład o strukturze białek i kwasów nukleinowych - nie żartuję," mówi Kerr. Para wykorzystała ten nieoczekiwany punkt odniesienia do stworzenia swoich własnych zaproszeń na zamówienie wraz z Lolą Gonzalez, dyrektorem kreatywnym ds. marek w Clique Media Group. "Prosty format, tłoczona krawędź i lekko kremowy papier nadały ton" - mówi.

Koperta również miała osobisty charakter. "Do naszych zaproszeń wybraliśmy niestandardowy złoty znaczek ananasa z Zazzle, jako ukłon w stronę faktu, że zaręczyliśmy się na Kauai, a przy kaligrafii ślubnej współpracowaliśmy z Calligraphy Katrina" - mówi Kerr.

Para skorzystała z pomocy wedding plannera, który miał nadzorować ich wielki dzień. "Współpracowaliśmy z Beth Helmstetter i jej niesamowitym zespołem przy planowaniu całego weekendu, a oni naprawdę wcielili naszą wizję w życie (i nie tylko)" - mówi Kerr.

Długie stoły w kształcie bagietek otaczały basen hotelu Colony Palms, gdzie odbyło się przyjęcie koktajlowe i kolacja. Biorąc pod uwagę ustawienie na zewnątrz, Kerr mówi, że była świadoma oświetlenia. "Wiedziałam, że mamy grupę szalonych fotograficznie przyjaciół, więc oświetlenie było czymś, nad czym zastanawialiśmy się bardzo długo", mówi. "Chcieliśmy czegoś niesamowicie pochlebnego i pięknego również do patrzenia, a Beth wpadła na pomysł, aby ciągnąć kryształowe lampy orb nad stołami, co było urocze i eleganckie uaktualnienie typowej żarówki Edisona".

Bujne girlandy tworzyły centralny punkt stołu, kontynuując biały kwiatowy motyw przewodni imprezy. "Jeśli chodzi o kwiaty, zdecydowanie pochodzę z miejsca, gdzie więcej znaczy więcej", mówi Kerr. "Ponieważ mieliśmy tak długie stoły wokół basenu, spodobał nam się pomysł, aby były one pokryte kwiatami, z girlandami i zielenią rozlewającą się na ziemię w przepięknym nadmiarze".

Kontynuując kwiatowy motyw "więcej znaczy więcej", Kerr zażyczyła sobie gruby bukiet róż z nutami subtelnej zieleni. "Uwielbiam grube kwiaty i gęste bukiety, a zespół Hollyflora stworzył dla mnie piękny, pełny bukiet", mówi.

"Chcieliśmy, aby karty eskortowe były wyświetlane w subtelny, ale piękny sposób podczas godziny koktajlowej, a ta urocza aranżacja kwiatowa oferowała słodki sposób, aby to zrobić", mówi Kerr. Goście dzielili się każdym fotogenicznym akcentem na Instagramie, używając hashtagów #imwithkerr i #letsgetleahyed.

"Uwielbiam nietypowe podstawki pod karty i byłam zachwycona, że Jonathan był chętny na mój pomysł z malutkimi T. rexami zamiast czegoś bardziej tradycyjnego", mówi Kerr. "Nasi planiści znaleźli te niesamowite złote dinozaury na Etsy w ramach niestandardowego zamówienia i całkowicie zachwyciły one naszych gości".

Wydarzenie mogło wydawać się bezbłędne, ale panna młoda przyznaje, że nie wszystko poszło zgodnie z planem w tym dniu. "Nie planowaliśmy mieć tortu weselnego, ale potem w ostatniej chwili zdecydowaliśmy się go dodać," mówi, decydując się na czekoladowy i maślany tort warstwowy z Joan's on Third. "Szczerze mówiąc, nie chcieliśmy 'nagiego tortu', ale właśnie taki się pojawił i po prostu się z nim pogodziliśmy. [Jest to małe przypomnienie, że nie będziesz w stanie kontrolować wszystkiego i to jest w porządku".

Osoby bliskie parze wiedziały, że półmiski z pączkami miały subtelną wartość sentymentalną. "Kiedy po raz pierwszy zaczęliśmy się umawiać, zawsze starałem się znaleźć absolutnie najlepsze miejsca w West Hollywood, aby zabrać Jonathana, a Cofax stał się jednym z naszych pierwszych ulubionych", mówi Kerr. "Jednym z naszych głównych życzeń było posiadanie [szefowej cukierni Nicole Rucker] niesamowitych pączków na naszym ślubie, i jakoś tak się stało. Zamówiliśmy cztery rodzaje - miodową sól morską, cukier, glazurowaną czekoladę i miodowe płatki kukurydziane - i w ciągu kilku minut całkowicie zniknęły."

"Jonathan wie, że uwielbiam mezcal, więc jako niespodziankę na wesele, zaplanował toast mezcalem z niestandardowymi butelkami, które zaprojektował z Lolą Gonzales," wyjaśnia Kerr. "Mezcal jest autorstwa La Palabra, która jest firmą produkującą małe partie z siedzibą w Oaxaca w Meksyku, która używa 100% organicznej agawy i jest niesamowita".

"Jednym z moich ulubionych szczegółów był fakt, że Jonathan miał spersonalizowaną głowicę bębna wykonaną na potrzeby ceremonii", mówi. Bęben został wydrukowany z monogramowymi inicjałami pary, a następnie wyświetlony dla gości do podpisania. "Skomponował również moją piosenkę procesyjną, którą usłyszałam po raz pierwszy, gdy szłam do ołtarza".

Podczas gdy jasne jest, że każdy szczegół ich ślubu był starannie i przemyślanie dopracowany, Kerr przyznaje, że jedna z pamiętnych części wieczoru nie była zaplanowana. "Jedną z niespodzianek, której nie mogliśmy zamówić, był różowy zachód słońca", mówi o bogatym odcieniu sorbetu, który oblał gości kolorem, gdy rozmawiali i jedli. "To było niezwykle oszałamiające i wyglądało tak, jakbyśmy przefiltrowali i wyreżyserowali niebo!".

Crate and Barrel Krzesło Vienna Black Wood Dining Chair $149 $127 Sklep
Zazzle Ananas Postage Stamp (1 arkusz z 20) $21 Sklep
CB2 Rona Wine Glass $6 Sklep
Let's Top That Topper na tort weselny $48 Sklep
Webstaurant Store Scalloped Edge China Plate z Gold Band $29 Sklep
Westbury Flatware Ustawienia miejsca $40 Sklep

Zobacz