Aranżacja kuchni

Przewodnik Penny-Pincher do niedrogich, nowoczesnych mebli

Ewelina Krajewska

Dekorowanie przestrzeni od podstaw może stać się drogie szybko - zwłaszcza, jeśli masz świetny gust, ale nie ma budżetu, aby dopasować. To może prowadzić do jednej z dwóch rzeczy: Albo przesadzisz z wydatkami na meble, na które nie możesz sobie pozwolić, albo zadowolisz się kawałkami, które mieszczą się w twoim przedziale cenowym, których tak naprawdę nie kochasz. Na szczęście, istnieje wiele sklepów i marek, które wypełniają lukę między stylowym i niedrogim.

Szukasz sofy za mniej niż 1000 dolarów, stolika do kawy w przystępnej cenie lub wyjątkowego krzesła, które nie sprawi, że całkiem splajtujesz? Dziś dzielimy się naszymi ulubionymi źródłami mebli, które są od szalenie tanich do zaskakująco dobrze wycenionych. Od fajnych, nowych, bezpośrednich marek konsumenckich po niesamowite, wysokiej jakości reprodukcje twoich ulubionych projektów - te kawałki są gwarantowane, aby zrobić piękne oświadczenie w twoim domu. Nie zadowalaj się mniej - pokochasz te tanie nowoczesne meble.

 

Każdy fan midcentury, który ma ograniczony budżet, doceni France & Son, który ma duży wybór ikonicznych reprodukcji za ułamek ceny.

 

Kolekcja mebli Menu może być trochę wszędzie na spektrum cen, ale niektóre kawałki, takie jak ten stolik do kawy przechowywania, są poważnie przystępne dla jakości.

 

Scour stronie World Market co tak często, ponieważ niektóre z jego kawałków są tak wspaniałe i niedrogie, że sprzedają się jak hotcakes.

 

Nowa ekskluzywna kolekcja mebli Amazon jest inspirowana stylem midcentury w niesamowicie niskich cenach. Spójrz na jego wybór przed zakupem gdzie indziej.

 

Bezpośredni model artykułu dla konsumentów oznacza, że marka może zaoferować wspaniałe meble w jeszcze lepszych cenach. Możesz nawet wybrać jedną z wielu opcji tapicerki.

 

Istnieje kilka poważnie wielkie dekoracje znaleziska w Target, ale kluczem jest wiedząc, jak szukać. Na przykład, wyszukiwanie dla nowej linii Projekt 62 przyniesie Cię do niektórych z jego najfajniejszych i najnowszych ofert.

 

Zostaw to AllModern, aby mieć najfajniej wyglądające, niedrogie aksamitne sofy w okolicy (i jeszcze trochę).

 

Urban Outfitters jest skarbnicą niedrogich mebli. Przypadek w punkcie: Ten szalenie szykowny stolik nocny, który jest poniżej 200 dolarów.

 

Ta bezpośrednia marka ma mnóstwo unikalnych mebli w rozsądnych cenach. Uwielbiamy jej kolekcję Big Arm.

 

Łatwo założyć, że wszystko na Design Within Reach jest drogie, ale to nie do końca prawda. Szukaj według najniższej ceny, aby znaleźć najlepsze budżetowe znaleziska.

Więcej na: http://poliplast.pl

Zobacz