Stylowe wnętrza

Przedstawiamy kolekcję płytek Laura Ashley

Ewelina Krajewska

Być może znasz Laurę Ashley z jej modnego stylu, ale jeśli chodzi o wnętrza, nie ma tu wyjątków!

We współpracy z Laurą Ashley przygotowaliśmy dla Ciebie wspaniałe płytki do nowoczesnego stylu życia. Zaprojektowane z myślą o łazienkach, kuchniach i innych miejscach, w których chcesz je zastosować, wybraliśmy wspaniały asortyment, który naprawdę pomoże ożywić nudne wnętrze.

Dlaczego płytki Laura Ashley?

W kolekcji Laura Ashley znajdziesz szeroki wybór płytek ściennych i podłogowych, które inspirowane są zarówno przeszłością, jak i teraźniejszością, dzięki czemu powstały naprawdę wyjątkowe wzory, projekty i modne kolory.

Oto 3 najlepsze z nich:

Laura Ashley Mr Jones charcoal - płytki podłogowe

Płytki z serii Laura Ashley Heritage są idealne do zabytkowych łazienek.

Dzięki cudownie stonowanym odcieniom węgla drzewnego i eleganckiemu, inspirowanemu klasyką wzorowi nie będziesz miał problemu z dotrzymaniem kroku Jonesom, jeśli chodzi o stylowe wnętrza! Te kwadratowe płytki, idealne do monochromatycznych schematów kolorystycznych i równie dobrze sprawdzające się w tradycyjnym, jak i współczesnym otoczeniu, sprawią, że Twoja łazienka stanie się miejscem, w którym z przyjemnością postawisz stopę.

Płytki ścienne Laura Ashley Artisan

Dzięki nierównym liniom i fakturze płytki z serii Artisan Laury Ashley mają bardziej ręczny wygląd i wrażenie, co daje duże możliwości przy tworzeniu wnętrz w stylu rustykalnym lub vintage.

Dzięki 11 subtelnym, pastelowym kolorom do wyboru i 2 różnym rozmiarom, które można stosować obok siebie, można stworzyć naprawdę wyjątkowe wzory do łazienki lub kuchni.

Biała płytka ścienna Laura Ashley Cottonwood z charakterystycznym polem

Dzięki subtelnemu i dekoracyjnemu wzorowi liści płytki ścienne Cottonwood dodadzą Twojej łazience intrygującego i romantycznego charakteru.

Dzięki wspaniałemu, satynowemu wykończeniu, które wystarczy przetrzeć, płytki te są łatwe w utrzymaniu, ale z pewnością są szczytem mody! Można je mieszać i dopasowywać z innymi białymi płytkami z serii Cottonwood, aby stworzyć swój własny styl.

Więcej inspiracji z płytkami

Obejrzyj naszą galerię inspiracji na temat płytek, aby znaleźć więcej pomysłów.

Aktualizacja

Najpierw zła wiadomość: ponieważ British Ceramic Tile zaprzestało działalności handlowej, nie dostarczamy już płytek Laura Ashley. Jednak dobra wiadomość jest taka, że obecnie posiadamy w sprzedaży bajeczny i obszerny asortyment wspaniałych płytek ściennych i podłogowych. Dlaczego by nie zajrzeć? Jesteśmy pewni, że znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Zobacz