Aranżacja kuchni

Nowa marka domowa Opalhouse w Target została stworzona dla Twojego eklektycznego domu

Ewelina Krajewska

Po sukcesach marek Targeta takich jak Threshold, Project 62 i Hearth & Hand With Magnolia, sklep nastawiony na design ogłosił właśnie nową kolekcję dla domu o nazwie Opalhouse. Wiosenna linia jest opisana jako kolorowa i eklektyczna, z głośnymi nadrukami i dużą ilością tekstur, zgodnie z oświadczeniem wydanym przez Target. Ponad 1300 przyjaznych dla budżetu elementów wystroju domu (większość z nich nie przekracza 30 dolarów) trafi do sklepów i będzie dostępna online od 8 kwietnia 2018 roku.

Linia inspirowana jest takimi miastami jak Aix-en-Provence, Lizbona, Paryż i Majorka, gdzie zespół projektantów Target podróżował w poszukiwaniu wyjątkowych inspiracji. Z myślą o personalizacji, marka jest przeznaczona do mieszania i dopasowywania i zawiera więcej oryginalnych dzieł sztuki niż jakakolwiek inna marka wprowadzona przez Target. Nie jest jeszcze dostępna w sklepach, ale możecie przyjrzeć się eklektycznej kolekcji poniżej.

Ta kolorowa sypialnia jest pełna szczegółowych elementów wystroju, z których każdy ma swoją własną fakturę i wzór. Pościel i dywan są idealne do mieszania i dopasowywania.

Ta wyjątkowa, wzorzysta tapeta została zainspirowana bezpośrednio naturą Lizbony i Paryża. Wprowadzi wesołą odmianę koloru i designu do każdej przestrzeni.

Jeśli chodzi o poduszki i koce w stylu boho, wydaje się, że Opalhouse ma Cię pod ręką. Te kolorowe, teksturowane akcesoria aż kipią kolorami i są idealne do ozdobienia pościeli lub kanapy w salonie.

Ta lampa w kształcie ananasa to idealna równowaga między szykiem a dziwactwem. To świetny sposób na pokazanie odrobiny wytrwałości bez odwracania uwagi od reszty wystroju. Wypatruj kolekcji, która pojawi się na wiosnę, aby dodać do swojego domu wyjątkowe elementy, takie jak ten.

Zobacz