Poradnik wnętrzarski

Najlepsze kolekcje płytek Realonda

Ewelina Krajewska

Zastanawiasz się, które płytki Realonda wybrać? Tutaj znajdziesz najbardziej popularne i sprawdzone kolekcje. Która z nich sprawdzi się w Twoim domu?

Kolekcja Aranjueza

Kolekcja kamionki Aranjuez to tradycyjne cotto o delikatnej, satynowej fakturze i pomarańczowo-czerwonawym odcieniu, które doskonale sprawdza się w rustykalnych warunkach.

Ponadczasowy styl rustykalny

Tekstura i naturalność gliny odtworzonej w tych kolekcjach, z różnymi wykończeniami i dekoracjami w tym ponadczasowym materiale inspirowanym podłogami i przedmiotami starożytnymi, wykonanymi z surowej ziemi, gliny i kruszyw, barwionych pigmentami, używanymi od czasów greckich i rzymskich.

Odbiór w stodole

Naturalne i postarzane drewno z mieszanką faktur i miękkim efektem, idealne do nadania każdemu pomieszczeniu eleganckiego i wyrafinowanego charakteru.

Drewno naturalne i teksturowane

Odwieczny urok drewna, z jego naturalnością, usłojeniem i odcieniami kolorów znajduje odzwierciedlenie w tej kolekcji. Efekt rozjaśnienia starzejącego się drewna, różnorodność chromatyczna, różnorodność formatów i faktur tworzą poczucie równowagi i autentycznego ciepła gdziekolwiek się znajdują.

Kolekcja Blingów

Sześciokątny element z cementu dostępny w dwóch modelach, białym i szarym, który odkrywa małe, osadzone wzory z efektem zużycia; idealny do projektowania nowoczesnych i przemysłowych przestrzeni.

Cement sześciokątny

Sześciokątny element z cementu dostępny w dwóch modelach, białym i szarym, który odkrywa małe, osadzone wzory z efektem zużycia; idealny do projektowania współczesnych i przemysłowych przestrzeni.

Jego metaliczne tony wyróżniają się silnym charakterem i blaskiem, połyskiem, a także kompozycjami z tomami, które tworzą reliefy i cienie, dodając utworom energii.

Kolekcja Bombato

Kwadratowy i zakrzywiony kształt, o dużej objętości wrażeń i różnych wykończeniach, które nadają temu miejscu elegancji

Kształty kwadratowe i zakrzywione

Kwadratowy i zakrzywiony kształt, z dużą dozą objętości i różnymi wykończeniami, które nadają temu miejscu elegancji.

Jego metaliczne tony wyróżniają się silnym charakterem i blaskiem, połyskiem, a także kompozycjami z tomami, które tworzą reliefy i cienie, dodając utworom energii.

Bombato Calacatta

Cała elegancja i piękno marmuru Calacatta zastosowana na koncepcji mozaiki, która wzmacnia sinusoidalne szare żyły wzoru i objętość sztuk

Klasyczny marmur w aktualnym stylu

Elegancja i szlachetność marmuru są bohaterami tej kolekcji, która jest przedstawiona w kilku wykończeniach, aby stworzyć nieograniczone i ponadczasowe przestrzenie, zdolne do odkrywania na nowo klasycznego marmuru.

Kolekcja brazylijska

Ponadczasowość kamienia znajduje odzwierciedlenie w tej kolekcji gresów porcelanowych dostępnych w trzech dobrze dobranych kolorach o subtelnym efekcie odbarwienia i matowej fakturze oraz atrakcyjnym nieregularnym formacie.

Ponadczasowy styl country

Reinterpretacja odwiecznego uwodzenia kamienia naturalnego, z dużymi możliwościami tekstur, różnorodnością chromatyczną i formatów zawsze zachowując jego nieskazitelne piękno; Idealnie nadaje się do personalizacji wszystkich rodzajów przestrzeni wewnętrznych i zewnętrznych.

Zobacz