Stylowe wnętrza

Mała łazienka? Urządzaj ją po swojemu dzięki meblom z MySpace

Ewelina Krajewska

Piękne rzeczy są w małych opakowaniach, a meble łazienkowe z serii MySpace nie są wyjątkiem.

Te innowacyjne i kompaktowe meble, składające się ze stylowych i funkcjonalnych umywalek i toalet w różnych wykończeniach, są idealne do mniejszych łazienek, apartamentów i szatni.


Małe łazienki

Przeciętna łazienka w Wielkiej Brytanii jest niewiele większa od dwóch dwuosobowych materaców typu king-size położonych obok siebie. Wyciśnięcie każdego centymetra z powierzchni podłogi, przy jednoczesnej próbie nadania indywidualnego charakteru wystrojowi łazienki, może być prawdziwym bólem głowy. Jest to problem, który od lat nurtuje producentów łazienek. Jednak w Victoria Plum nasi projektanci łazienek wymyślili idealne rozwiązanie Twoich koszmarów związanych z aranżacją wnętrz.

Niewielkie, ale z pewnością bardzo sprytne. Kombinacja MySpace łupek matowy szary (wersja prawa)


Sprytne i stylowe

Zawierająca wysokiej jakości umywalkę z żywicy, przyścienną toaletę z ukrytą spłuczką ORAZ poręczną szafkę do przechowywania, kombinacja MySpace jest sprytnym i stylowym rozwiązaniem dla nowoczesnych, designerskich łazienek.


Wybór wykończeń

Urządzenie jest dostępne w łatwym do utrzymania w czystości kolorze białym z połyskiem lub modnym matowym szarym łupkowym, z możliwością wyboru armatury lewo- lub prawostronnej. Poręczna szafka wyposażona jest we współczesny chromowany uchwyt, a dla większej elastyczności, gdy brakuje miejsca na podłodze, jest również odwracalna. Wystająca na zaledwie 400 mm szafka MySpace sprawia, że niezależnie od tego, jak mała jest Twoja łazienka, nie musisz rezygnować ze stylu!

Już od 409 zł* jest to idealny mebel do małych łazienek, apartamentów i szatni.

Dzięki czystemu, białemu wykończeniu i poręcznej szafce, szafka MySpace jest doskonałym przykładem wąskiego systemu przechowywania w łazience, dodając funkcjonalność i styl do całego projektu.


Zaoszczędź jeszcze więcej

Kupując zestaw MySpace razem z toaletą, a zaoszczędzisz jeszcze więcej! Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą zestawów obejmujących toaletę i umywalkę i wykorzystaj w pełni swoją przestrzeń dzięki meblom łazienkowym MySpace.


MySpace Slim

Chcesz być jeszcze mniejszy? Idealna do nawet najmniejszych toalet i szatni, linia MySpace Slim obejmuje wybór wąskich modułów, mierzących zaledwie 250 mm od ściany do przedniej krawędzi i mieszczących się w przestrzeni o szerokości zaledwie 1050 mm.

Dostępne w tych samych kolorach i wykończeniach co większe szafki MySpace, zawierają poręczną szafkę do przechowywania, a bezuchwytowe drzwi push to open nadają im nowoczesny styl. Kupuj jako kompletną kombinację, z toaletą cofniętą do ściany i spłuczką podtynkową lub kup samą jednostkę i uzupełnij ją o wybrany przez siebie zestaw toalety, kranu i spłuczki.


Pasujące wąskie szafki

Jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania, ale przestrzeń jest ograniczona, oferujemy gamę dopasowanych kolorystycznie wąskich szafek ściennych w białym lub szarym wykończeniu. Wybierz spośród nowoczesnych szafek wiszących i otwartych półek z kolekcji Accents.

Uzupełnij swoją szafkę MySpace pasującą wąską wiszącą szafką na przechowywanie z kolekcji Accents.


Więcej pomysłów na małą łazienkę

Szukasz więcej pomysłów na małą łazienkę lub szatnię? Sprawdź naszą stronę z inspiracjami dotyczącymi małej łazienki w szatni, przejdź do sekcji Małe przestrzenie lub kliknij dowolne z poniższych łączy.

  • 5 malutkich szatni w wielkim stylu
  • Pomysły na oszczędność miejsca w łazience, które odmienią twój świat
  • Jak mała może być Twoja łazienka?
  • Zupełnie nowe pomysły na małą łazienkę
  • Idealny standard: 5 wskazówek, jak najlepiej wykorzystać małą łazienkę

Sklep z meblami łazienkowymi MySpace

Jeśli masz małą łazienkę, która aż woła o stylowe rozwiązanie do przechowywania, dlaczego nie przejrzeć naszej pełnej oferty mebli łazienkowych MySpace? Po prostu kliknij na poniższe zdjęcia.

*Cena aktualna w momencie publikacji.

Zobacz