Aranżacja kuchni

Kolumny zintegrowane Fisher & Paykel

Ewelina Krajewska

Zintegrowane kolumnowe szafki na wino, chłodziarki i zamrażarki firmy Fisher & Paykel można łączyć i dopasowywać, stosując różne rozmiary i wykończenia, a także instalować obok siebie lub osobno, aby dopasować je do potrzeb i stylu życia w kuchni. Wszystkie te urządzenia są wyposażone w najnowocześniejszą technologię temperaturową, która zapewnia optymalne warunki dla żywności i wina.

Zintegrowane chłodziarki kolumnowe Fisher & Paykel dają Ci możliwość personalizacji ustawień temperatury w każdej z kolumn, wyboru pomiędzy trybami chłodziarki, chłodzenia i spiżarni oraz zamrażarki, delikatnego mrożenia i głębokiego mrożenia w kolumnie zamrażarki.

Kolumny zostały wyposażone w najnowocześniejszą technologię Fisher & Paykel, w tym Strefę Zmiennej Temperatury, która umożliwia użytkownikowi zmianę trybu zamrażania, delikatnego zamrażania lub głębokiego zamrażania w celu optymalnego przechowywania żywności. Technologia ActiveSmart™ Foodcare pomaga zachować świeżość żywności na dłużej poprzez utrzymywanie idealnej temperatury.

Modułowe chłodziarki i zamrażarki można łączyć i dopasowywać do siebie, stosując różne rozmiary i wykończenia, a także instalować obok siebie lub pojedynczo w całej kuchni. Moduły kolumnowe mogą być zintegrowane za niestandardową stolarką lub zainstalowane przy użyciu opcjonalnych paneli drzwiowych ze stali nierdzewnej firmy Fisher & Paykel. Lampy LED oświetlają sufit, półki, pojemniki i tace, co tworzy przytulny blask, gdy drzwi są otwarte.

Współpracując z wybitnymi sommelierami, firma Fisher & Paykel stworzyła luksusowe szafy na wino, które zapewniają winu z każdego rocznika i gatunku idealne warunki zarówno do leżakowania, jak i serwowania. Podzielona na dwie niezależnie sterowane komory, zintegrowana kolumna do wina posiada cztery specjalnie opracowane, zmienne ustawienia temperatury, od musującej (6-8°C/ 43-46°F), białej (6-12°C/43-54°F), czerwonej (12-18°C/54-64°F) i piwnicznej (11-13°C/52-55°F). Wszystkie ustawienia temperatury można łatwo regulować w odstępach co 0,5°C, zapewniając optymalne temperatury do przechowywania i serwowania wina.

Zintegrowana kolumnowa szafka na wino została przemyślana i zaprojektowana w taki sposób, aby utrzymać stałą temperaturę w dwóch strefach, a filtr z węglem aktywnym w każdej z nich oczyszcza powietrze z zanieczyszczeń, dzięki czemu wino jest pod doskonałą opieką.

Aby chronić butelki podczas procesu starzenia przed światłem, które może wywoływać reakcje chemiczne niszczące delikatny bukiet wina i prowadzić do niesmaku, szafa posiada podwójnie szklane drzwi, które są przyciemniane dla wyjątkowej ochrony przed promieniowaniem UV.

W przypadku rezydencji o mniejszej powierzchni, zintegrowane urządzenia pozwalają na większą swobodę projektowania i personalizacji. Ponadto, w przypadku projektów, które pozwalają na stworzenie otwartego planu - gdzie pomieszczenia mieszkalne, jadalnie i kuchnie łączą się w jedną całość - zintegrowane urządzenia mogą stworzyć idealnie jednorodne środowisko, które emanuje wizualną ciągłością.

Zobacz