Stylowe wnętrza

Dekorowanie skrzynkami po winie

Ewelina Krajewska

Jako osoba, która uwielbia projektowanie wnętrz, dekorowanie i stylizację, zawsze jestem zaintrygowana nowymi projektami w moim malutkim mieszkaniu (lub gdziekolwiek indziej, jeśli o to chodzi). Jednym z tych ciekawych i ambitnych projektów stylizacyjnych, które zawsze chciałam wypróbować w domu, jest stylizacja z wykorzystaniem skrzynek po winie. Kiedy młoda niemiecka wytwórnia zwróciła się do mnie z pytaniem, czy mogłabym wystylizować kilka ich skrzynek po winie, byłam zachwycona: Wyzwanie zostało podjęte!

Otrzymałam dużą paczkę z dwiema skrzynkami na wino, nową i zabytkową, skrzynką na owoce i malutką skrzyneczką na palety. I zrobiłam to, co zawsze - bez długiego zastanawiania się i planowania, po prostu ułożyłam je w coś w rodzaju regału i biegałam po mieszkaniu zbierając kawałki i elementy do stylizacji skrzynek. Rezultat? Trzy proste i superszybkie odmiany stylizacji. Pozwalam jednak, by zdjęcia mówiły same za siebie.

Styl Vintage

Czy kiedykolwiek wykorzystaliście skrzynki do stylizacji lub projektów DIY w domu? Ja nie mam talentu do majsterkowania, inaczej pewnie wpadłabym na bardziej kreatywne pomysły jak zrobienie stolika kawowego czy innej formy regału. Jednak uważam, że skrzynki są super zabawne właśnie takie, jakie są, ułożone w stos i voila, masz prosty i szybki regał DIY, który czeka na Twoją osobistą stylizację.

Zrelaksowany styl weekendowy

Jeśli chcielibyście spróbować sami, ale nie macie pojęcia gdzie znaleźć odpowiednie skrzynki, zajrzyjcie do sklepu internetowego berlińskiego zespołu - sprzedają wszystkie rodzaje skrzynek, nowe i vintage, a także meble ze skrzynek i palety. Wesołej stylizacji!

Zobacz