Aranżacja kuchni

Bobby Berk z Queer Eye ujawnił swój najlepszy jak dotąd projekt - własne mieszkanie w Los Angeles

Ewelina Krajewska

Bobby Berk, członek Fab Five w hitowym programie Netflixa Queer Eye, znany jest ze swojej umiejętności przekształcania wnętrz. W każdym odcinku programu Berkowi udaje się w ciągu kilku dni stworzyć oszałamiające przestrzenie, które nie tylko pięknie wyglądają, ale także odzwierciedlają osobisty styl tych, którzy mają szczęście korzystać z jego ekspertyzy. Tym razem Berk zwrócił uwagę na swój własny dom.

Wraz z mężem Dewey Do zaprojektowali niedawno z pomocą AllModern swój apartament z jedną sypialnią w Los Angeles, mieszczący się w zabytkowym budynku w centrum miasta. Jak mówi Berk, znalezienie mieszkania w DTLA po mieszkaniu w Nowym Jorku było naturalnym przejściem. "Przyciągnęło mnie centrum miasta, ponieważ jest to najbardziej wielkomiejska część miasta, która była mi znana" - powiedział AllModern. Jeśli chodzi o projekt, Berk podsumowuje swój styl w trzech słowach: "organiczny, graficzny, wyrafinowany".

Wejdźcie do pięknego mieszkania guru designu w Los Angeles poniżej i sami oceńcie jego wygląd.

Projektując swoje mieszkanie w Los Angeles, Berk miał jasną wizję. "Uwielbiam czerń i biel oraz kontrastowe elementy w moich projektach, ale aby to zrównoważyć, lubię używać ciepłego drewna, tkanych elementów dla uzyskania tekstury i oczywiście wielu roślin" - wyjaśnia. Celem było stworzenie przestrzeni, która jest w równym stopniu wyrafinowana i zachęcająca.

Wystrój salonu zaczął się od inspiracji z Pinteresta. "Zobaczyłem na Pintereście tapetę Inkblot i zakochałem się w graficznych czarno-białych kształtach i niesamowitej skali wydruku" - powiedział Berk w rozmowie z AllModern. "Wiedziałam, że będzie to uderzające tło, wokół którego można zbudować projekt".

Sunpan Irongate Lincoln Lounge Chair $1,339 $915 Sklep

Oprócz potężnej, niestandardowej tapety, Berk chciał stworzyć współczesny wygląd, który zawierałby również elementy rustykalne. Zwróć uwagę na poduszki z frędzlami, pleciony kosz i stołek z drewna tekowego, które łączą pokój w całość.

EQ3 Prostokątny stołek z drewna tekowego $249 Sklep

W jadalni zastosowano te same elementy wystroju, dodając czarne skórzane krzesła, drewniane stoły i szafki oraz mnóstwo roślin domowych.

AllModern Stół jadalniany Balcom Acacia $1,380 Sklep

"Jest dość duża jak na mieszkanie z jedną sypialnią, a ja i mój mąż uwielbiamy to, że możemy tu przyjmować naszych przyjaciół" - mówi Berk. Ta jadalnia jest idealnym miejscem do spotkań z bliskimi dzięki dużej ilości miejsc do siedzenia i lustru ściennemu, które sprawia, że pokój wydaje się jeszcze bardziej rozległy.

AllModern Kieran Nowoczesne i współczesne lustro 29" Accent Mirror $240 Sklep

Jadalnia jest prosta, idealna do przyjmowania gości, ale jednocześnie jest wyrazista. Dwie drewniane szafki na porcelanę w jodełkę tworzą symetrię i wzmacniają przestrzeń. "Uwielbiam wypić lampkę wina przy stole z moim mężem, porozmawiać o naszych dniach i spędzić razem dużo czasu" - powiedziała Berk dla AllModern.

Berk przyznała, że sypialnia była największym wyzwaniem podczas projektowania. Chociaż łóżko wygląda olśniewająco przy oknie sięgającym od podłogi do sufitu, obawiał się hałasu z ulicy. "Ale rolety i zasłony zmniejszyły ten hałas" - wyjaśnia. "Dzięki temu warto było poprawić cyrkulację w pokoju".

Modloft Barrow Writing Desk $1,299 Sklep

Wizja Berka dotycząca organicznego, graficznego i wyrafinowanego domu wyraźnie zaowocowała w jego nowym mieszkaniu w Los Angeles i według niego był to naturalny proces, który przebiegł z łatwością. "[Rozmieszczenie łóżka] było jedyną debatą dotyczącą planowania przestrzeni" - zdradza. "Wszystko inne ułożyło się całkiem naturalnie".

DWR Lustro podłogowe Norm $675 Sklep

Zobacz