Aranżacja kuchni

Alpes Free w kuchni

Ewelina Krajewska

Alpes Liberi in Cucina (Wolna w Kuchni) to wolnostojąca kuchnia modułowa ze stali nierdzewnej, którą można skonfigurować tak, aby odpowiadała osobistej przestrzeni użytkownika, jego gustom i potrzebom kulinarnym.

Wszystkie istotne elementy kuchni, takie jak zmywanie, przygotowywanie posiłków, gotowanie, konserwacja, przechowywanie, są zawarte w tej serii i mogą być dopasowane do każdego kontekstu lub stylu życia, jak np. minimalny, retro, swobodny lub wystawny. Każdy element Free in the Kitchen jest niezależny i samowystarczalny, gotowy do instalacji i natychmiastowego użycia.

Każdy element ma szerokość od 70 cm do 280 cm lub może być wykonany na zamówienie i dostępny jest w różnych opcjach, takich jak kółka lub nóżki, otwarty lub zamknięty. Elementy można również ustawiać obok siebie, tworząc kompozycje wzdłuż ściany, jako wyspa lub wolnostojące.

Dzięki Alpes's Free in the Kitchen o każdą funkcję dba zaawansowany technologicznie sprzęt, który działa w synergii, jak np:

blat

Przygotowywanie posiłków - miski, zlewozmywaki, blaty, segregacja i zbieranie odpadów.

Gotowanie - sześć rodzajów palników gazowych skalibrowanych do różnych rodzajów gotowania: indukcja elektryczna, grille, frytownice, parowary i frytownice oraz piekarniki o szerokości 60 cm i 90 cm, z całkowicie wysuwanymi prowadnicami.

Systemy wyciągowe - ukryte systemy wyciągowe i okapy oczyszczające powietrze o wydajności do 1600 m3/h.

Przechowywanie - otwarte regały przesuwne z szufladami o szerokości 30 cm, 60 cm, 90 cm lub 120 cm oraz drzwiami szafek o szerokości 30 cm, 45 cm lub 60 cm.

System Alpes "Free in the Kitchen" można również dostosować do zmieniających się potrzeb użytkownika - kuchnia jest w stanie zmieniać się wraz z wymaganiami i być wygodnie dopasowana do nowych przestrzeni mieszkalnych.

Zobacz